- макулярні розриви,
- спадкові та набуті дистрофії сітківки (в тому числі ВМД),
- діабетична ретинопатія,
- глаукома,
- атрофія, набряк і аномалії ДЗН,
- тромбоз ЦВС,
- кістоїдний макулярний набряк,
- проліферативна вітреоретинопатія, епіретінальна мембрана та відшарування сітківки.
Кератотопографічна система Humphrey ATLAS є ідеальним інструментом для діагностики, комп’ютеризованого підбору контактних лінз, виявлення патології та підготовки даних для проведення рефракційних операцій. ATLAS визнано однією з найкращих кератотопографічних систем, оскільки вона поєднує у собі сучасне програмне забезпечення з удосконаленою технологією отримання та обробки зображення. Вона відповідає найвищим стандартам сучасної офтальмології, має ряд відмінних характеристик та ексклюзивних можливостей, таких як алгоритм Arc-Step, реєстрація істинного рівня елевації та реконструкція асферичної поверхні.
Запатентована технологія Cone-of-Focus дозволяє отримати прекрасні топографічні дані в електронному вигляді, що вирізняються високою точністю. Ще одна запатентована технологія – ATLAS Patient Interface, дозволяє точне позиціонування з охватом периферичних відділів та автоматичне визначення правого/лівого ока. Система ATLAS автоматично вимірює діаметр зіниці. Обладнання системи ATLAS може бути додатково розширено за рахунок програмних модулів. Вони представляють собою інструменти для більш детальної оцінки даних та точної діагностики, яка необхідна для правильного вибору тактики лікування, за допомогою системи можна виміряти кривизну рогівки і створити її топографічну карту. Отриману інформацію можна використовувати у діагностиці патології ока та прийнятті рішення про хірургічне втручання.
Один з пріоритетних напрямків технологічних розробок Carl Zeiss – постійне удосконалення рефракційних результатів ексимерної хірургії. На основі глибокого аналізу всіх етапів рефракційної операції – від первинного обстеження та постановки діагнозу до підготовки операції та її проведення – йде постійний пошук нових можливостей поліпшення результатів.
Топографія рогівки – один з елементів планування лікування за допомогою системи CRS-Master. Доповнюючи результати аерометрії, топографія дозволяє урахувати дрібні деформації поверхні рогівки з метою їх подальшої корекції.
Система CRS-Master – основа індивідуалізованої корекції аномалій рефракції з використанням ексимерного лазеру МЕL 80. Її можливості на сьогодні значно розширені та вдосконалені, що значно підвищило її ефективність. Оптимальне поєднання двох діагностичних методів – аерометрії та топографії – забезпечує впевненість в тому, що не буде втрачено жодної деталі, важливої для індивідуальної абляції.
Планування операції на основі результатів аналізу хвильового фронту стало ідеальним методом у сучасній рефракційній лазерній хірургії для корекції аберації високого порядку.
Апарат дозволяє безконтактним способом виміряти внутрішньоочний тиск. Цей спосіб вимірювання менш травматичний для рогівки, через те що дозований потік повітря з певною швидкістю направлений на око і по швидкості його реакції з рогівкою апарат вимірює внутрішньоочний тиск. Детектор невдалого виміру забезпечує об’єктивність отриманих вимірів. Процедура абсолютно безболісна.
Повністю автоматизований AT-555 не має тримача для підборіддя і джойстика, а також не вимагає настройки при позиціонуванні пацієнта на відміну від усіх інших безконтактних тонометрів. Пацієнту досить притиснути голову до упору для чола і дивитися на підсвічену мішень.
Завдяки патентованій технології автоматичного наведення вимірювальної системи операторові потрібно тільки натиснути на кнопку і активувати процес вимірювання, усі інші операції прилад зробить автоматично.
AT555 має найм'якший повітряний постріл з усіх існуючих на сьогоднішній день подібних апаратів. Завдяки тихій роботі пристрою, процес вимірювання ВГД дуже зручний і не лякає пацієнта.
Висока якість оптичної системи в поєднанні з точністю роботи механічних елементів є відмінною характеристикою щілинних ламп виробництва Carl Zeiss.
Щілинні лампи SL 120 і SL 130 оснащені всім необхідним для огляду переднього відрізка ока, склоподібного тіла та очного дна. За допомогою щілинних ламп SL 120 і SL 130 можна отримувати цифрові фото-і відеозображення з наступною комп'ютерною обробкою. Висока роздільна здатність оптичної системи дозволяє чітко і контрастно візуалізувати найдрібніші деталі зображення.
Окуляри з "винесеною фокусуванням" забезпечують комфортну роботу з лампою лікарям, які носять окуляри. Управління всіма функціями освітлення, регулювання оптичної системи і механічними елементами легко можна реалізувати однією рукою.
Оптична система дозволяє отримати чудову якість зображення при огляді. Високий рівень світлопропускання запобігає втраті світла, забезпечуючи кращу видимість і гарантуючи безпеку огляду для пацієнта.
Прилад для офтальмологічного ультразвукового діагностичного обстеження є обладнанням останнього покоління, поєднує у собі функції біометричного А-сканування та двовимірного В-сканування.
У режимі А-сканування прилад дозволяє здійснювати вимірювання осьової довжини ока (АХL) та розрахунок відповідної сили штучного кришталика.
Режим В-сканування призначений для отримання зображення внутрішньої структури ока та оточуючих тканин, що мають помутніння чи катаракту.
Аналізатор поля зору HFA відповідає найвищим вимогам, які висувають до діагностичних методів статичної та кінетичної периметрії.
Усі моделі аналізатора поля зору HFA пропонують широкий спектр діагностичних досліджень поля зору. Можна застосувати прискорені порогові та скринінгові дослідження зі стандартними та спеціалізованими схемами розташування тестових точок.
У кінці дослідження здійснюють узагальнений аналіз отриманих результатів та оцінюють їх достовірність.
Короткохвильова периметрія може виявляти глаукомі зміни у полі зору на три-пять років раніше за стандартну периметрію білим об’єктом на білому фоні. Поява змін у полі зору під час дослідження за методом короткохвильової периметрії служить прогностичною ознакою прогресування дефектів при стандартному периметричному дослідженні у подальшому.
ПТЗ 350 - це повністю автоматизований проектор тестових знаків. Оптична система високої роздільної здатності, вдосконалені тестові знаки (виконані за методом «DIADUR») і джерело світла у вигляді галогенної лампи дозволяють отримати чітке зображення навіть невеликих за розміром тестових знаків, у тому числі і при звичайному рівні освітлення приміщення.